Pirate Kings

Korsanlı Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 62.0 MB
  • Version 2.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma JELLY BUTTON GAMES LTD
Pirate Kings, iphone ve ipad'lerinizde tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz, son derece eğlenceli bir strateji oyunu. Siz de bu oyunu indirin ve korsanlık yaparak, okyanustaki adaları ele geçirmeye başlayın.

Pirate Kings, size online olarak diğer kişilerle oynama fırsatı veren, onlarla savaşıp adalarını ele geçirmeye çalışacağınız son derece zevkli bir strateji oyunu.

İlk olarak düzenlemeniz gereken bir adaya sahip olarak başlayacağınız oyunda amacınız, yedi denizi ele geçirip, en harika şekilde tasarlanmış yedi adayı inşaa edip, korsan krallığınızı kurmak. Yeni adalar keşfedip, ordaki kaynakları kullanabilir, online oynadığınız arkadaşlarınızın adalarına saldırıp altınlarını yağmalayabilirsiniz. Kısacası göreviniz korsanlık yapmak. Tabi siz de tehdit altında bulunuyorsunuz, her an siz de saldırıya uğrayabilirsiniz. Her şey sizin stratejik başarınıza bağlı. Günlük mini bonus oyunları mevcut olduğu gibi, her saatte bir kazandığınız çark çevirme hakkıyla yeni araç ve altınlar da kazanabileceksiniz.

Dünya çapında milyonlarca kişinin oynadığı oyuna siz de dahil olun ve kendi korsan krallığınızı kurmak için savaşın, aynı zamanda çok eğlenceli zamanlar geçirin. İyi eğlenceler!

Pirate Kings indir
DİĞER SÜRÜMLER